Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de süresince bulunduran büyük ancak kent olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik şiddetli şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz bir kez atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli bir ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler yoluna sunarak sizlere kaliteli tek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt sitemizi incele günü kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru zaman vurmak kendince ideal müşterek aktivite olacaktır. Boğaz web sitemizi ziyaret edin turu İstanbul göre vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye hatırlamak sizler göre arkadaşlarınızın gözünde mükemmel bir izlenim bırakacaktır. kusursuz tek eksperyans ile hoş İstanbul’u en iyi şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında daha çok organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakarak düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız en güzel şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam birleşik tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla işaret yararlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe kadar amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *